Pay
 

Príbory návod na údržbu a ošetrovanie

 • Výrobca: TONER sro 
   
 • Záruka:24 mes.
   
 • Cena:0,00 €
   
 • Uvedená cena je za 1 ks.
   
 •  ks 
   
Príbory návod na údržbu a ošetrovanie
 
 
Podmienkou poskytnutia garancie je dodržiavanie týchto pokynov:
 
Pred prvým použitím príbory umyte v teplej vode s použitím neagresívneho tekutého umývacieho prostriedku, opláchnite ich a mäkkou utierkou utrite do sucha.
 
Celonerezové príbory je možné umývať v umývačke riadu. Po ukončení zvoleného programu umývania ihneď vyberte príbory z umývačky, aby kondenzáciou vodných pár nevznikli škvrny. Nenechávajte je v umývačke uschnúť, jednotlivé diely príborov mäkkou utierkou utrite do sucha, najmä čepele nožov. Vyvarujete sa tak vzniku možných škvŕn. Bez výhrad však umývanie v umývačke riadu príborov z chrómovej nerez ocele 17/0 alebo 18/0 odporučiť nemožno. Dlhodobé či intenzívne umývanie v umývačke aj u príborov z materiálu 18/10 môže na príboroch spôsobiť stratu vysokého lesku, poškodiť dekoratívne pozlátenie príborov a satinovanej plochy.
 
Pri umývaní v umývačke dodržujte bezpodmienečne správne dávkovanie iba výrobcom odporúčaných umývacích a oplachovacích prostriedkov vrátane pravidelného dopĺňania regeneračných soľou. Príbory do umývačky vkladajte v súlade s návodom. Príborové diely by sa nemali oddeľovať. Ukladajte je zmiešane vo zvislej polohe držadlom dole, aby bolo zaručené dostatočné umývanie a opláchnutie. Čepele nožov sa nesmia dotýkať vzájomne, ani žiadneho iného kovu. Rovnako tak u plôch satinovaných a postriebrených príborov zabráňte ich dotyku s iným kovom. V jednom koši v umývačke neumývajte spoločne príborovej diely z chrómniklovej nerez ocele 18/10 a chrómové nerez ocele 17/0 alebo 18/0. Ostrie nožov a zúbkovanie v umývačke podlieha zvláštnemu namáhaniu. Ak chýbajú zmäkčovadlá, je možné umývanie v umývačke ostatných častí príborov, ale ostrie nožov je otupujú. U čepelí nožov sa chýbajúce zmäkčovadlá môžu prejaviť tiež zmatněním ich vzhľadu. Nože v umývačke nesušte, ale utrite je mäkkou utierkou.
 
Nenechávajte zaschnúť na príboroch potravinové kyseliny, ktoré sú obsiahnuté v horčici, marináde, šalátových zálievkach, ovocí, kompótoch, ovocných jedlách a pod. Pri dlhšom alebo intenzívnom pôsobenia týchto kyselín môžu na príboroch vzniknúť neodstrániteľné škvrny. Kyslé zvyšky jedál napádajú najmä ostrie nožov, preto príbory ihneď po použití opláchnite a osušte.
 
Nepoužívajte čistiace prostriedky, ktoré môžu poškodiť leštený povrch príborov, ako sú čistiace prostriedky na báze piesku, hubky s kovovým vláknom, drsné umývacie utierky, agresívne chemické látky a pod.
 
Príbory vyššej úžitkovej hodnoty, ako sú postriebrené, satinované alebo dekoratívne pozlátené, ak chcete uchovať na dlhšiu dobu, používajte ich a udržujte je s ohľadom na ich špeciálnu povrchovú úpravu. Odporúčame ručné umývanie a oddelené uschovanie v špeciálnej kazete. U postriebrených príborov je strieborný povrch náchylný k oxidácii, preto odporúčame občas postriebrené príbory otrieť utierkou na čistenie striebra. Nepoužívajte nikdy kyseliny. Dekoratívne pozlátené príbory sú citlivé na poškriabanie, nepoužívajte preto nikdy utierku na čistenie striebra, ktorá má brúsne účinok.
 
Príbory sú určené na stolovanie, tj. ku konzumácii potravín a manipuláciu s nim. Nepoužívajte ich na iné účely!
 
Poskytnutie garancie kvality sa nevzťahuje na tieto prípady:
 
 
Opotrebenie vzniknuté obvyklým používaním.
 
Výrobok bol používaný v rozpore s Návodom na použitie starostlivosti o príbory TONER garancie
 
Závady spôsobené úderom, neprimeranou silou alebo použitím príborov na iné účely ako stravovanie.
Pri oprávnenej reklamácii sa, prosím, obráťte na nás: 602 80 20 80 alebo mail: zwiebelmuster1@gmail.com.
Ako záručný list slúži predajcom riadne vystavený doklad o kúpe výrobku.
 
Dodržaním vyššie uvedených pokynov si zaistíte dlhodobo vysokú kvalitu, trvanlivosť a pekný vzhľad zakúpeného príboru so značkou TONER.
 
Máte nejaký dotaz týkajúci sa tohto tovaru? Neváhajte a spýtajte sa nás.
*
 
 
*

(zadajte prosím výsledok z dôvodu ochrany proti zneužitiu)
 
Prihlásiť
Zabudli ste heslo?
Zadajte Váš e-mail a prihlasovacie údaje Vám budú zaslané na Vašu e-mailovú adresu zadanú pri registrácii.


Košík je prázdny

Posledný navštívený tovar
Rýchle vyhľadávanie
Prijímame tieto platby

GoPay

Facebook
Reklamácia

Pre bližšie informácie o postupe reklamácie kliknite na odkaz: Reklamácia

 
© Originálny cibulák z Dubí
« Predchádzajúce
Nasledujúce »